• Betsafe

  Betsafe jest bukmacherem, który przez wiele lat wypracował sobie dobrą reputację. Nie musisz się martwić, że Twoje pieniądze po prostu znikną lub że Twój zakład zostanie unieważniony betsafe.com.pl. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy tak się stanie, możesz skontaktować się z doskonałą obsługą klienta i Twój problem prawdopodobnie zostanie rozwiązany. Jedyną wadą jest to, że może to zająć trochę czasu, jeśli spróbujesz skontaktować się z nimi przez nie-telefon. Strona wygląda inaczej niż zwykle, a to czy się podoba czy nie jest kwestią osobistego gustu. Jeśli szukasz dobrego bukmachera do obstawiania rekreacyjnego z niezłą ofertą bonusową, Betsafe jest właściwym wyborem dla Ciebie. Kursy nie wyróżniają się jednak niczym szczególnym, a oferta na żywo mogłaby być nieco bardziej rozbudowana,

  • Kolorowe
  • Dobra reputacja
  • Dobrze, szybko i bezpiecznie!

  Betsafe – Bonusy, Promocje i Nagrody

  Betsafe nie oferuje zbyt wielu promocji w porównaniu do innych bukmacherów. Istnieją jednak pewne dostępne bonusy, które mogą pomóc Ci zarobić dodatkowe pieniądze podczas obstawiania zakładów sportowych.

  Obstawianie zakładów kombi na niektórych rynkach w punktach bukmacherskich może przynieść Ci dodatkowe 30% zysku. Promocja ta dotyczy głównie zakładów wielokrotnych składających się z pięciu lub więcej zakładów.

  Betsafe – Bonus dla Przyjaciela

  Betsafe oferuje również specjalne bonusy dla użytkowników, którzy przekonają swoich znajomych do rejestracji i obstawiania. Za każdego zaproszonego znajomego otrzymasz bonus w wysokości 30€. Bonus ten musi zostać obrócony przynajmniej 5 razy. Twoi znajomi muszą również spełnić swoje wymagania dotyczące zakładów.

  Zakłady na smartfony: zakłady mobilne

  Użytkownicy Betsafe, którzy chcą obstawiać zakłady z urządzeń mobilnych, mogą to zrobić za pośrednictwem mobilnej wersji strony. Jest w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych. Masz dostęp do całej gamy dyscyplin sportowych i możesz szybko poruszać się pomiędzy poszczególnymi sekcjami. Możesz również dokonać szybkiej wpłaty i skontaktować się z obsługą klienta.

  Betsafe nie posiada aplikacji mobilnej, którą mógłbyś pobrać. W związku z tym, możesz stawiać zakłady na telefonie komórkowym tylko wtedy, gdy wchodzisz na stronę Betsafe przez smartfon lub tablet.

  Czy Betsafe jest odpowiednią stroną bukmacherską dla mnie?

  Betsafe to bez wątpienia jeden z najlepszych bukmacherów w Skandynawii. Szczególnie imponująca jest liczba oferowanych dyscyplin sportowych. Bukmacher oferuje nawet nietypowe sporty, takie jak water polo, piłka nożna plażowa czy surfing.

  Zespół obsługi klienta jest szybki i profesjonalny. Dostęp do nich jest łatwy za pośrednictwem czatu na żywo i funkcji e-mail. Strona jest bardzo funkcjonalna i dobrze zorganizowana, można łatwo dokonywać wpłat i wypłat za pośrednictwem Trustly. Kasyna Pay ‚n Play stają się coraz bardziej popularne, ponieważ użytkownicy nie chcą spędzać więcej czasu na procesie rejestracji. Betsafe lubi na to odpowiadać i ma wiele kart w rękawie, aby podbić europejski rynek hazardu online.